Pożegnanie Maturzystów 2024 /ul. Słowackiego/

W czwartek 18 kwietnia 2024 roku w Bursie Międzyszkolnej we Wrześni przy ul. Słowackiego 11, odbyło się spotkanie dla tegorocznych maturzystów.

Mury naszej Bursy po 5 latach pobytu opuszcza siedmioro wychowanków – Emilia, Julia, Michalina, Wiktoria, Oskar, Marek i Sebastian.

Młodsi koledzy przygotowali dla nich wyjątkowe spotkanie.

Było spektakularne, iście gwiazdorskie, wejście naszych maturzystów, były wspomnienia z wspólnie spędzonych lat, uwiecznione na licznych fotografiach.

Pani dyrektor Barbara Zawal w ciepłych słowach podziękowała tegorocznym maturzystom za wszystko, co dobrego uczynili na rzecz społeczności bursowej – za uśmiech, miłe słowa, za pomoc w nauce, za wsparcie w trudnych chwilach, za organizację wielu spotkań, za pracę w samorządzie i każdy gest skierowany do koleżanek , kolegów i pracowników Bursy. Pani dyrektor złożyła maturzystom 2024 roku serdeczne życzenia spełnienia marzeń, realizacji życiowych zamierzeń oraz wielu serdecznych ludzi wokół.

Młodzież podziękowała za wspólnie spędzony czas swoim koleżankom i kolegom oraz za wsparcie i uwagę wszystkim pracownikom Bursy, ofiarowując piękne kwiaty.

Przy kawie i słodkim poczęstunku rozmowom i wspomnieniom nie było końca😊

Spotkanie zorganizowały panie: Mariola Ptaszyńska i Aleksandra Pilarska-Maciaszek

 

Możliwość komentowania została wyłączona.