Spotkanie przedświąteczne w Domu Pomocy Społecznej we Wrześni

Zawsze, kiedy dajesz odrobinę dobroci jest Boże Narodzenie….

Serdeczna atmosfera zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia udziela się wszystkim. Bądźmy w te magiczne święta wrażliwi na drugiego człowieka. Radością z nadchodzących świąt, wychowankowie Bursy Międzyszkolnej przy ul. Kaliskiej 2a chcieli podzielić się z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej we Wrześni. 18 grudnia 2023 r. grupa wychowanków przedstawiła okolicznościowy montaż słowno –  muzyczny o tematyce świątecznej, śpiewaliśmy kolędy, m.in. Lulajże Jezuniu, Pójdźmy wszyscy do stajenki, Gry śliczna Panna by umilić czas mieszkańcom DPS.

Wspólnota  Domu Pomocy Społecznej serdecznie podziękowała mlodzieży za przedświąteczne spotkanie wspólnym śpiewaniem. W ramach podziękowania Bursa otrzymała zrobionego przez mieszkańców drewnianego  bałwana wraz z życzeniami.

Od wychowanków bursy wszyscy podopieczni Domu Pomocy Społecznej  otrzymali  udekorowane pierniczki, gwiazdę betlejemską i wór zebranych nowych skarpet z akcji „SKARPETA” oraz garść serdecznych życzeń. Atmosfera spotkania była wspaniała, otrzymaliśmy zaproszenie na następny rok. Do zobaczenia.

Organizatorem spotkania była p. Ewa Pokorska.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.